Bachata Dominicana z Jackiem! 06.04 (sob)!

Bachata Dominicana w Warsaw Salsa Club :)bachata_1200 x 628
Będzie to udana sobota, przepełniona Bachatą!
Plan zajęć:

-> Basic Move
Początkowo bachata była określeniem imprezy na podwórku, na której tańczono, grano i pito. To dominikański taniec uliczny, mocno osadzony w muzyce, nastawiony na odreagowanie stresów dnia codziennego i dobrą zabawę, a więc nie chodzi w nim o robienie trudnych figur. Na zajęciach Basic Move skupimy się na tym by czerpać radość z tańca w prostych, podstawowych krokach.

-> Partnerwork
Bachata oferuje również wachlarz ciekawych dominikańskich figur i prowadzeń. Na zajęciach z Parnerwork pokażę jak bawić się bachatą w parze z wykorzystaniem nowych figur i kroków. Przedstawiona zostanie technika prowadzenia, która będzie jasna i czytelna dla partnerek.

-> Footwork
Footwork to tradycyjny element Bachaty Dominikańskiej. Zazwyczaj tańczony solo do instrumentów, które pierwotnie występowały w bachacie. Footwork to zabawa muzyką, nauka jej interpretacji i improwizacji, najczęściej spostrzegana jako zabawa stopami.

Zajęcia poprowadzi Jacek Perduta.

-> KIEDY:
06.04.2019 (sobota)

-> O KTÓREJ:
11:00 – 15:00

-> GDZIE:
Warsaw Salsa Club – ul. Nowowiejska 37b

-> CENNIK:
Do 04.04 – 90 pln
Od 05.04 – 120 pln

-> ZAPISY:
recepcja@warsawsalsaclub.pl – Tytuł maila: Bachata 06.04,
w treści podaj imię i nazwisko.

WPŁAT można dokonywać na recepcji szkoły tańca Warsaw Salsa Club lub przelewem.

-> Dane do przelewu:
AJK Aleksandra Kacprowicz Tomasz Włodarski Spółka Cywilna
20 1140 2004 0000 3402 7841 2020
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, Bachata 06.04

-> GWARANCJĄ ZAPISU jest dokonanie wpłaty za zajęcia w ciągu 3 dni od zapisu.

Kim jest Jacek?
Tancerz, nauczyciel, organizator wydarzeń tanecznych, DJ, właściciel szkoły tańca w Katowicach, założyciel Salsopolis oraz autor pierwszego na polskim rynku osobistego przewodnika tanecznego „Sekrety Salsy.”Jego przygoda z tańcem trwa już ponad 2 dekady. W tym czasie uczestniczył w wielu zawodach tanecznych najwyższej rangi. Jacek uczy salsy kubańskiej, bachaty, merengue, ale nie jest mu obca Timba, Mambo, Kizomba, czy Zouk Jest pasjonatem i miłośnikiem kultury latynoamerykańskiej. Jak sam mówi: „Taniec i muzyka to całe moje życie”.

Regulamin:
1. Kurs obędzie w przypadku zapisania się minimum 10 osób (w przypadku braku zapisu minimalnej liczby osób zastrzegamy prawo odwołania zajęć z mailowym powiadomieniem 2 dni przed startem)
2. Nie przyjmujemy zwrotów, ale istnieje opcja zamiany osób na osobę tej samej płci. (Należy wysłać maila na recepcja@warsawsalsaclub.pl podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej w terminie 2 dni przed warsztatami)

Do zobaczenia na parkiecie! :D

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *