Górski Sylwester 2017/18 z WSC

Sylwestrowe szaleństwo!!! sylwester1

Po raz pierwszy w naszej historii zabieramy Cię na kilka dni w góry. czekają Was 4 dni intensywnych warsztatów tanecznych z naszymi wyjątkowymi instruktorami, codzienne imprezy, a na koniec wspaniała sylwestrowa zabawa do rana. Ale to nie koniec. Dla złaknionych białego szaleństwa w Zawoi są dwa świetne wyciągi narciarskie. Wszystko odbędzie się w dniach 27.12.2017 – 01.01.2018

WAŻNE! 
Dbamy o dobre proporcje tancerek i tancerzy. Od dzisiaj zgłaszać się mogą wraz z wpłatami tylko pary mieszane oraz sami panowie. Zgłaszające się same panie będziemy zapisywać na listę rezerwową.

Zapewniamy Ci:
– 5 godzin dziennie doskonałych warsztatów tanecznych w dwóch grupach do wyboru (zawsze różne style i różne poziomy)
– Trzy pyszne posiłki dziennie
– 5 noclegów w wygodnych 2-osobowych pokojach z łazienkami (można zarezerwować większy pokój dla większej ilości osób)
– Codzienne szalone imprezy wieczorne w różnych stylach – od casula aż po bal przebierańców
– Szampańską zabawę podczas balu sylwestrowego z profesjonalnym DJ-em
– Pomoc w organizacji sprzętu narciarskiego i dojazdu na stok

Umiesz już tańczyć? Z nami udoskonalisz styl. Nie umiesz któregoś stylu bądź nie umiesz żadnego? Tym bardziej jedź z nami. Na koniec podczas Sylwestra już będziesz się doskonale bawić.

Znasz naszych instruktorów?
Ada z Dawidem pokażą tajniki zmysłowej bachaty.
Ola z Tomkiem zaiskrzą ognistą salsą i radosną ruedą.
Kalina i Piotrek wprowadzą w świat sensualnej kizomby.

Na naszych warsztatach pilnujemy jakości – sale taneczne zawsze mają lustra. Jeśli kiedykolwiek się uczyłeś tańca to wiesz, jak bardzo są one potrzebne. Ośrodek Zawojanka oferuje nam też duże, przestronne sale z prawdziwym parkietem.

Za ile?
Cena dla jednej osoby to 1290 zł.
Ale wciąż macie szansę na tańszy udział. Wystarczy, że zgłosicie się jako minimum dwie pary, czyli nie mniej, niż 4 osoby łącznie a cena dla Was wyniesie 1200 zł za każą z osób. Liczy się wspólne zgłoszenie i jeden przelew na całą kwotę. Promocja trwa aż do wyczerpania miejsc w Hotelu Zawojanka.

Byłaś/byłeś z nami na Sylwestra w zeszłym roku, na naszych obozach letnich, czy Majówce? Zapytaj o rabat. Promujemy lojalność!

Potem ceny idą w górę, jak szczyty Beskidu Żywieckiego :)

PS. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych to zorganizujemy transport, żeby ograniczyć Ci koszty dojazdu. Na pewno będziemy wam pomagać zgrywać się we wspólne przejazdy samochodem, pokażemy, jak tanio i bezpiecznie dojechać transportem zbiorowym.

Zgłaszaj się do nas na recepcja@warsawsalsaclub.pl. Poza tym możesz skontaktować się z koordynatorem wyjazdu – Przemkiem 604062912, lub pisząc na Facebooku. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Grafik wyjazdu:

sylwester - grafik

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.