Grafik

Sprawdź też: Nowe kursy | Kursy w toku | – i zapisz się !

Kalendarz zajęć Warsaw Salsa Club
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
pon, 17 Cze 2019

17:35 - 18:35

Bachata&Zouk Fusion S-open

Wanda i Marcos

17:35 - 18:35

Bachata&Zouk Fusion S-open

Wanda i Marcos

17:35 - 18:50

Salsa Liniowa, poziom S-open

Kasia i Tomek W.

17:35 - 18:50

Salsa Liniowa, poziom S-open

Kasia i Tomek W.

18:40 - 19:40

Bachata&Zouk Fusion

Wanda i Marcos

18:40 - 19:40

Bachata&Zouk Fusion

Wanda i Marcos

18:55 - 20:10

Kizomba, poziom P3

Marysia T. i Dominik

18:55 - 20:10

Kizomba, poziom P3

Marysia T. i Dominik

18:55 - 20:10

Salsa Liniowa, poziom S1

Kasia i Tomek W.

18:55 - 20:10

Salsa Liniowa, poziom S1

Kasia i Tomek W.

20:15 - 21:15

Bachata solo

Monika

Drugie zajęcia - dołącz do kursu!

20:15 - 21:15

Bachata solo

Monika

Drugie zajęcia - dołącz do kursu!

20:15 - 21:15

Jazz, poziom początkujący

Krzysiek

Dołącz do zajęć !

20:15 - 21:15

Jazz, poziom początkujący

Krzysiek

Dołącz do zajęć !

20:15 - 21:30

Salsa Liniowa, poziom P3+

Natana i Tomek W.

20:15 - 21:30

Salsa Liniowa, poziom P3+

Natana i Tomek W.

wt, 18 Cze 2019

17:35 - 18:50

Bachata, poziom P2

Monika i Artur J.

17:35 - 18:50

Bachata, poziom P2

Monika i Artur J.

17:35 - 18:50

Urban Kiz, poziom P3

Ania i Artur M.

17:35 - 18:50

Urban Kiz, poziom P3

Ania i Artur M.

18:55 - 20:10

Bachata Sensual, poziom P3+

Ewa i Damian

18:55 - 20:10

Bachata Sensual, poziom P3+

Ewa i Damian

18:55 - 20:10

Salsa Liniowa, poziom P3

Natana i Tomek W.

18:55 - 20:10

Salsa Liniowa, poziom P3

Natana i Tomek W.

18:55 - 20:10

Urban Kiz, poziom S-open

Ania i Artur M.

18:55 - 20:10

Urban Kiz, poziom S-open

Ania i Artur M.

20:15 - 21:30

Bachata Sensual, poziom P3

Natana i Damian

20:15 - 21:30

Bachata Sensual, poziom P3

Natana i Damian

20:15 - 21:30

Salsa Liniowa, poziom podstawowy P1

Marysia i Tomek W.

20:15 - 21:30

Salsa Liniowa, poziom podstawowy P1

Marysia i Tomek W.

20:15 - 21:30

Zouk, poziom S2

Magda B. i Mateusz

20:15 - 21:30

Zouk, poziom S2

Magda B. i Mateusz

śr, 19 Cze 2019

17:35 - 18:50

Bachata Sensual, poziom P3

Magda G. i Dawid

17:35 - 18:50

Bachata Sensual, poziom P3

Magda G. i Dawid

17:35 - 18:50

Kizomba, poziom P3

Dominika i Dominik

17:35 - 18:50

Kizomba, poziom P3

Dominika i Dominik

17:35 - 18:50

Salsa Liniowa, poziom P2

Ola i Tomek W.

17:35 - 18:50

Salsa Liniowa, poziom P2

Ola i Tomek W.

18:55 - 20:10

Bachata Sensual, poziom P3

Magda G. i Dawid

18:55 - 20:10

Bachata Sensual, poziom P3

Magda G. i Dawid

18:55 - 20:10

Kizomba, poziom P3

Dominika i Dominik

18:55 - 20:10

Kizomba, poziom P3

Dominika i Dominik

20:15 - 21:30

Bachata Sensual, poziom S1

Magda G. i Łukasz

20:15 - 21:30

Bachata Sensual, poziom S1

Magda G. i Łukasz

20:15 - 21:30

Kizomba, poziom S3

Dominika i Dominik

20:15 - 21:30

Kizomba, poziom S3

Dominika i Dominik

czw, 20 Cze 2019

17:00 - 18:00

Salsa solo - unisex, poziom Open

Marysia M.

17:00 - 18:00

Salsa solo - unisex, poziom Open

Marysia M.

17:00 - 18:00

Taniec użytkowy, poziom Open

Ania B.

17:00 - 18:00

Taniec użytkowy, poziom Open

Ania B.

18:05 - 19:05

Bodywork, poziom Open

Marysia M.

18:05 - 19:05

Bodywork, poziom Open

Marysia M.

18:05 - 19:05

Salsa Liniowa. poziom P/S

Kalina i Tomek W.

18:05 - 19:05

Salsa Liniowa. poziom P/S

Kalina i Tomek W.

19:10 - 20:10

Bachata, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

19:10 - 20:10

Bachata, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

19:10 - 20:10

Ladies Styling, poziom Open

Kalina

19:10 - 20:10

Ladies Styling, poziom Open

Kalina

20:15 - 21:15

Salsa - technika, poziom S

Tomek W.

20:15 - 21:15

Salsa - technika, poziom S

Tomek W.

20:15 - 21:15

Urban Kiz, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

20:15 - 21:15

Urban Kiz, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

pt, 21 Cze 2019

17:00 - 18:00

Salsa solo - unisex, poziom Open

Marysia M.

17:00 - 18:00

Salsa solo - unisex, poziom Open

Marysia M.

17:00 - 18:00

Taniec użytkowy, poziom Open

Ania B.

17:00 - 18:00

Taniec użytkowy, poziom Open

Ania B.

18:05 - 19:05

Bodywork, poziom Open

Marysia M.

18:05 - 19:05

Bodywork, poziom Open

Marysia M.

18:05 - 19:05

Salsa Liniowa. poziom P/S

Kalina i Tomek W.

18:05 - 19:05

Salsa Liniowa. poziom P/S

Kalina i Tomek W.

19:10 - 20:10

Bachata, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

19:10 - 20:10

Bachata, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

19:10 - 20:10

Ladies Styling, poziom Open

Kalina

19:10 - 20:10

Ladies Styling, poziom Open

Kalina

20:15 - 21:15

Salsa - technika, poziom S

Tomek W.

20:15 - 21:15

Salsa - technika, poziom S

Tomek W.

20:15 - 21:15

Urban Kiz, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

20:15 - 21:15

Urban Kiz, poziom P/S

Ania Cz. i Artur

sob, 22 Cze 2019 nie, 23 Cze 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *