Hip-Hop w Warsaw Salsa Club poziom Open! 30.03 (sob)

Hip-hop to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych.hip hop_1200 x 628_2

Zaliczany jest do Street Dance, czyli tańców ulicznych. Dzieli się na różne odmiany, co czyni go wyjątkowo różnorodnym. Można go zobaczyć w znanych filmach i teledyskach, a jego historia nieodzownie łączy się z muzyką o tej samej nazwie.

Zajęcia na poziomie open poprowadzi Michał Majkel Kalcowski.

-> KIEDY:
30.03.2019 (sobota)

-> O KTÓREJ:
10:00 – 12:00

-> GDZIE:
Warsaw Salsa Club – ul. Nowowiejska 37b

-> CENNIK:
1 godzina – 50pln
2 godziny – 80pln

-> ZAPISY:
recepcja@warsawsalsaclub.pl – Tytuł maila: Hip-Hop 30.03,
w treści podaj imię i nazwisko.

WPŁAT można dokonywać na recepcji szkoły tańca Warsaw Salsa Club lub przelewem.

Dane do przelewu:
AJK Aleksandra Kacprowicz Tomasz Włodarski Spółka Cywilna
20 1140 2004 0000 3402 7841 2020
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, Hip-Hop 30.03

-> GWARANCJĄ ZAPISU jest dokonanie wpłaty za zajęcia w ciągu 3 dni od zapisu.

Michał Majkel Kalcowski – jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce. Certyfikowany instruktor tańca hip-hop oraz fitness. Michał to finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Tańczy od 5 roku życia, a miłość do tego odziedziczył po mamie – instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się, oglądając teledyski w telewizji. Michał wielokrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata i Europy w tańcu disco oraz hip hop, zaś w tańcu towarzyskim zdobył klasę B (zarówno w tańcu latynoamerykańskim jak i standardowym).

We wrześniu 2018 roku trenował w Los Angeles trenował w najlepszych szkołach tańca na świecie m.in. Millennium Dance Complexoraz The Playground LA.Jego motto przewodnie – ,,Samo się nie zrobi” sprawia, że każdego dnia idzie o krok dalej. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt niesamowitych udziałów przy ogólnopolskich programach telewizyjnych, festiwalach oraz tanecznych eventach. Niejednokrotnie występował w teledyskach najbardziej topowych Polskich artystów.

Michał stanowi inspirację dla wielu młodych ludzi. Jest niezwykle charyzmatyczną osobą i pociąga za sobą tłumy.

Regulamin:
1. Kurs obędzie w przypadku zapisania się minimum 10 osób (w przypadku braku zapisu minimalnej liczby osób zastrzegamy prawo odwołania zajęć z mailowym powiadomieniem 2 dni przed startem)
2. Nie przyjmujemy zwrotów, ale istnieje opcja zamiany osób na osobę tej samej płci. (Należy wysłać maila na recepcja@warsawsalsaclub.pl podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej w terminie 2 dni przed warsztatami)

Do zobaczenia na parkiecie! :D

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *