FAQ

Jak wyglądają typowe zajęcia?

Zajęcia rozpoczynamy solidną rozgrzewką, po której powtarzamy to, czego nauczyliśmy się ostatnio. Następnie przechodzimy do nowego materiału. Kolejne figury i elementy taneczne najpierw tłumaczymy, później ćwiczymy „na sucho”, po opanowaniu kroków włączamy muzykę. Każdy nowy element ćwiczymy w krótkim i efektownym schemacie. Kiedy pary tańczą, ćwicząc nowe rzeczy, indywidualnie radzimy co można ulepszyć. Na każdych zajęciach bawimy się tańcem (niejednokrotnie do łez) tak, że nie da się tego opisać, po prostu przyjdź i zobacz ;)

Ile to kosztuje?

Nasze zajęcia są płatne wg cennika – tam również znajdziesz wszelkie informacje dotyczące zniżek i promocji!

Płatności za zajęcia można dokonywać podczas zajęć gotówką i kartą lub przelewem na konto.

W nazwie przelewu należy wpisać IMIĘ i NAZWISKO, NAZWĘ KURSU oraz DZIEŃ, w którym kurs się odbywa (np. Jan Kowalski, salsa P2, wtorek).

Mam kartę MultiSport, OK System lub FitProfit – czy muszę coś dopłacać?

Dla posiadaczy kart MultiSport i OK System dostępne są 1 zajęcia w ciągu dnia bez żadnych dopłat. Kursanci, którzy okażą kartę FitProfit mogą bez dopłat uczestniczyć w jednym, wybranym kursie, na który się zapiszą.

Ale ja nie mam partnera!

Nic nie szkodzi :) Bardzo duża część naszych kursantów zapisuje się bez partnera/partnerki. W trakcie kursów robimy zmiany w parach, dzięki czemu poznajecie też pozostałych członków grupy i uczycie się tańczyć z każdym. Osoby chcące się zapisać w parach również serdecznie zapraszamy.

Jaki strój założyć?

Ubierzcie się wygodnie i tak jak lubicie :) Ważne, abyście się dobrze czuli, a ubranie w miarę możliwości nie krepowało ruchów. Będziemy tańczyć, będzie więc Wam ciepło ;) Co do butów – wygoda przede wszystkim. Niech będą to buty, w których swobodnie będziecie mogli się obracać. Dziewczyny, nie zakładajcie na początek bardzo wysokich obcasów.

Czy każdy może się zapisać na nasze zajęcia?

Oczywiście! Średnia wieku waha się w przedziale 20-30 lat. Mamy na kursach także osoby nastoletnie oraz 40+… i wszyscy bawimy się tak samo dobrze!

Ile czasu trwają zajęcia?

Wszystkie zajęcia w parach trwają 75 minut, zaś te solowe 60 minut :)

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się naszym studiu tańca przy ul. Nowowiejskiej 37B (OSiR Ochota). Jak do nas dojechać, najłatwiej sprawdzić klikając w lokalizacje :)

Gdzie znaleźć muzykę do tańczenia?

Zapraszamy na nasz profil Last.fm! Mamy tam bibliotekę wykonawców do których najczęściej tańczymy (i cały czas się powiększa).

Kiedy tworzone są nowe grupy?

Tworzymy nowe grupy w miarę naszych możliwości i wolnych terminów. A może macie już grupę i chcecie do nas przyjść? Zbierz grupę i zgłoś się do nas, a stworzymy specjalne zajęcia dla Was!

Komentarze są wyłączone.