Kursy autorskie

SALSA ZET ON2 – Edyta Czagowiec & Piotr Romanow – środy godz. 20:1512662731_1130163360330065_4364700809761057018_n

Mistrzowie stylu w Warsaw Salsa Club! Tańczysz Salsę on2, szukasz wyzwań i chcesz osiągnąć festivalowy level tańca?
Edyta Czagowiec – gwiazda międzynarodowych festivali Salsy oraz Piotr Romanow a.k.a. Mayer – jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów w Polsce in da house!
Na zajęciach spodziewajcie się bajkowych footworków & partnerworków, pokazu najlepszego stylu, przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie oraz dużej dawki pozytywnej energii!

BACHATA ACE  – Agnieszka Janicka & Łukasz Komorowski – wtorki godz. 18:55Aga Łukasz Bachata Ace

Jeżeli po regularnych zajęciach odczuwasz niedosyt, autorski program Agnieszki i Łukasza to propozycja dla Ciebie!
Udział w zajęciach pozwoli na:
– rozwój świadomości własnego ciała,
– poprawi estetykę ruchu,
– ułatwi interpretację muzyki.
Program kursu opiera się na ćwiczeniach leading & following (partnerworks), solowych układach do muzyki (footworks) oraz ćwiczeniach techniki tanecznej (technika obrotów, koordynacja ruchowa). Trudne prowadzenia, zabawy rytmem, elementy akrobatyczne, zaawansowany bodymovement – to wszystko pojawiać się będzie podczas zajęć.
Uwaga! Kurs jest skierowany do osób, które tańczą minimum na poziomie „S” (co najmniej 6 miesięcy regularnego tańczenia bachaty). Zależy nam na zapewnieniu wyrównanego, wysokiego poziomu nauczania, dlatego do grupy będzie można dołączyć po konsultacji z instruktorem prowadzącym.

KIZOMBA ADVANCED MOVES – Dominika Tur & Dominik Janowski – znani także jako Domi & Cabo – poniedziałki godz. 20:15Domi Cabo Kizia Adv Moves

Program kursu opiera się na ciągłym doskonaleniu techniki prowadzenia, poprawie estetyki ruchu, jak i dużym nacisku na musicality. Z racji poziomu grupy, prowadzący bardzo dokładnie analizują każdy z tych elementów. Starają się, aby poznany materiał stał się bodźcem do dalszego rozwoju każdego uczestnika i tworzenia jego indywidualnego stylu.Wymagające prowadzenia, zabawy tempem, precyzyjne przekazywanie intencji ruchu przez partnera w parze.
Wymienione czynniki są ćwiczone na odpowiednio dobranych sekwencjach, które często czerpią z popularnego obecnie na świecie Urban Kiz.

Aby przystąpić do grupy instruktorzy wymagają co najmniej 9 miesięcy regularnego tańczenia Kizomby (odpowiednik ukończenia poziomu S3 w Warsaw Salsa Club).

Komentarze są wyłączone.