Łukasz Komorowski

10588804_930293730317963_1478606694_nsalsa liniowa, bachata

Człowiek z wrodzonym ADHD przez co ruch zawsze był mu niezwykle bliski. Nie obce mu są sporty, takie jak: jazda konna, hokej czy rugby, jednak prawdziwą pasję odnalazł w tańcu. Tę przygodę rozpoczął w 2011 roku, kiedy to trafił na kurs salsy LA. Szybko stwierdził, że jest to właśnie to, czego szukał i sukcesywnie zaczął poszerzać swój repertuar o nowe techniki takie jak rueda, bachata, reggeton, street dance, a nawet tango.

Jego talent wspomagany przez niespożyte zasoby energii i ambicji sprawiły, że bardzo szybko rozwijał swe umiejętności taneczne. Sukcesywnie do listy swoich nauczycieli dołączał : Grzegorza Winiarka, Łukasza „Słonia” Słaniewskiego, Łukasza Rasia, Łukasza Paciorka, Kubę Makowczyńskiego i wielu innych.
Ponieważ w tańcu ceni sobie nie tylko technikę, ale przede wszystkim emocje, pasję i kontakt między partnerami, do grona swoich autorytetów tanecznych zalicza Łukasza Rasia, Daniela i Desiere oraz Korke i Judith, których miał szczęście poznać uczestnicząc w ich warsztatach. Obecnie instruktor bachaty oraz salsy.

Na jego zajęciach panuje niezmiennie atmosfera zabawy, jego optymizm i pozytywne nastawienie udziela się kursantom, a otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich sprawia, że podczas zajęć wszyscy czują się jak na spotkaniu w gronie dobrych znajomych.

Jedna odpowiedź na „Łukasz Komorowski

  1. Pingback:Co ja tańczę… | DancingRunner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *