Semba – Warsztaty z Dominiką i Mariuszem! START: 3.10 (pon) godz. 20:15 [ZAPISY TYLKO DLA PANÓW]

Przenieś swój taniec na wyższy poziom! Dołącz do miłośników Semby :) semba

Semba to styl taneczny wywodzący się z Angoli a jego nazwa pochodzi od terminu Masemba czyli „wzajemne dotykanie brzuchami”. Taniec ten był prekursorem innych styli tanecznych takich jak: samba (Brazylia), kizomba i kuduro (Angola). semba

Wiele osób mylnie nazywa go szybką kizombą. Z kizombą faktycznie łączy go miejsce pochodzenia Angola oraz wspólna historia, jednak oba tańce różnią się tempem oraz techniką tańczenia.

Semba to przede wszystkim wspaniała zabawa, energetyczna muzyka i urozmaicony styl chodzenia. Znajdzie się w niej też miejsce na subtelne triki oraz widowiskowe figury. Semba ma wiele twarzy: może być żywiołowa i dynamiczna, ale także spokojna i urzekająca płynnością. Semba to radosny taniec, który należy traktować jako czystą zabawę. Tancerze mogą pozwolić sobie na efektowne i zaskakujące tricki, często o żartobliwym charakterze. Najważniejsza jest improwizacja!

Na początek proponujemy Wam 8-zajęciowe warsztaty, na których poznacie podstawy semby, dowiecie się trochę więcej o muzyce oraz nauczycie się kilku prostych tricków przydatnych na parkiecie.

Cykl dedykowany jest osobom, które znają już podstawy kizomby, ale chciałyby sięgnąć głębiej do korzeni i poznać taniec, który był prekursorem kizomby.

Kurs poprowadzą prawdziwi specjaliści Semby – Dominika Tur i Mariusz Orbik

Start: 3. października (poniedziałek)

Godzina: 20:15

Gdzie: oczywiście Warsaw Salsa Club

Cennik:

Pojedyncze wejście: 35zł

Karnet na 4 zajęcia: 120zł

Karnet na 8 zajęć: 200zł

Posiadacze kart Multisport Plus, Fitprofir i OK System biorą udział w zajęciach bez dopłat!

Zapisz się już dziś:

[ZAPISY TYLKO DLA PANÓW]

www.warsawsalsaclub.pl/kontakt

Do zobaczenia na zajęciach!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.