SP 211

Warsaw Salsa Club zaprasza uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie do udziału w zajęciach tanecznych.jdff

„Junior Dance Fun & Fit”

W  czwartek 1.12.2016 o godzinie 16.15 odbyły się bezpłatne zajęcia  w ramach dnia otwartego dla SP211. Frekwencja dopisała, humory także! Wam i do zobaczenia już w czwartek :)

Głównym celem naszych zajęć jest przeciwdziałanie spadkowi aktywności ruchowej u dzieci w wieku szkolnym. Każde, poprzez obcowanie z muzyką i rytmem to cegiełka na drodze do zdrowego życia. W czasie zajęć stawiamy na ruch przy muzyce ukierunkowany na konkretny cel: polepszenie koordynacji ciała, podniesienie gibkości i siły, uwrażliwienie na muzykę i podstawy savoir vivre. Jednocześnie dbamy o poprawienie samooceny dziecka i naukę asertywności. Wszystko to w formie zabawy dostosowanej do wieku małych tancerzy!

Dodatkowym efektem całorocznej pracy wywołującym zadowolenie dzieci oraz uśmiech na twarzach opiekunów i zgromadzonych gości będzie krótki pokaz taneczny na zakończenie roku szkolnego, w którym wezmą udział wszyscy mali kursanci.

 • Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 211 w Warszawie
 • Termin: każdy czwartek od godziny 16.15 do 17.00
 • Start zajęć: 8.12.2016
 • Ilość miejsc: 20 osób
 • Instruktor prowadzący: Maria Małaszkiewicz

Koszt zajęć:

 • Jednorazowa opłata za cały rok 675 zł
 • Płatność w dwóch ratach po 380 zł w grudniu 2016 oraz marcu 2017
 • Płatność w ratach miesięcznych po 120 zł / miesiąc

Q&A. Pytania i odpowiedzi po zajęciach otwartych w dn. 1.12.2016

 1. Co z zajęciami dla uczniów klas 4-6? Jeżeli zbierze się grupa od 6 do 20 osób uruchomimy takie zajęcia po Nowym Roku w środy.
 2. Umowa podpisywana jest z Rodzicami na cały rok. W przypadku sytuacji losowej nastąpi jej rozwiązanie za porozumieniem stron. Co w sytuacji, jeżeli np. po 5 zajęciach dziecko będzie chciało zrezygnować? W umowie znajdzie się odpowiedni zapis umożliwiający rezygnację.
 3. Odbył się dzień otwarty. Co z dziećmi, które nie mogły przyjść, ale chcą chodzić? Można przyjść na zajęcia 8.12.2016 i po zajęciach podjąć ostateczną decyzję o podpisaniu umowy.
 4. Czy płatność możliwa jest tylko gotówką? Można zrobić przelew podając imię i nazwisko dziecka oraz zaznaczając w tytule przelewu, że chodzi o zajęcia dla dzieci z SP211.
 5. Czy można zapłacić za zajęcia przy użyciu kart partnerskich MultiSport, FitProfit, OK System? W tej chwili nie przewidujemy takiej możliwości, natomiast zostanie sprawdzony regulamin i umowy z Partnerami. Jeżeli pojawi się taka informacja – od razu będziemy ją komunikować.

Aby zapisać dziecko na zajęcia prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Komentarze są wyłączone.