Tango Nuevo od podstaw z Anią i Tomkiem

 

Kolejna gorąca nowość w WSC! Witamy Tango Nuevo na naszych parkietach! tango

Tango nuevo to styl tańczenia, który rozwinął się w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to zrewolucjonizowano sposób uczenia tanga i odświeżono taniec. W tamtych czasach tango utraciło nieco swój improwizacyjny charakter i dlatego zaczęto przełamywać konwencje. Dzięki temu jest to taniec, który rozwija się bardzo dynamicznie. W pewnym sensie tango nuevo jako styl tańca powraca do pierwotnych, ulicznych tradycji tanga. Z salonów przenosi się w przestrzenie miejskie, industrialne.
Jedno z pewnością się nie zmienia nadal jest to taniec bardzo głęboki i sensualny, dający tancerzowi wiele wolności. Jest świetnym tańcem socjalnym o niezwykłej magii, charakteryzującym się improwizacją i bliskością partnerów.
 
Zajęcia poprowadzą Tomasz Sadlakowski z Anią Czubak.
 
Tomek swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1988 r. od tańców towarzyskich w formie użytkowej.Po raz pierwszy z tangiem argentyńskim zetknął się na zajęciach Pauliny Policzkiewicz i Davida Masona w 1998 r. Od tego czasu uczestniczył w wielu warsztatach i zajęciach tanga prowadzonych przez uznanych argentyńskich i polskich instruktorów, takich jak: Milena Jurczyk i Robert Śliżewski, Juan Malizia i Manuela Rosii, Jose Vazquez i Anna Yarigo, Özgür Demir i Marina Marques, Guillermo Cerneaz i Marina Kenny. Swoje umiejętności w zakresie tanga wielokrotnie prezentował na pokazach i występach scenicznych, jak również prowadząc zajęcia, kursy i warsztaty. Był współzałożycielem i prowadzącym tangową grupę pokazową. W tangu argentyńskim prezentuje styl nuevo, tańczy również tango tradycyjne.
 
 
Ania to nasza mistrzyni urban kizz, ale możecie ją spotkać prowadzącą zajęcia z sexy dance, czy też tańczacą bachatę lub żywiołową salsę. Jest to pasjonatka wszystkich styli, które wydobywają kobiecość, więc naturalnym było że jakiś czas temu jej zainteresowanie wzbudziło także tango nuevo :)
 
Start: 25.01.2019 (piątek)
Godzina: 17:35 – 18:50
Gdzie: oczywiście w Warsaw Salsa Club :)
 
Zapisz się na kurs:
recepcja@warsawsalsaclub.pl
 
CENNIK
Pojedyncze wejście – 40 zł
Karnet na 4 zajęcia – 130 zł
Karnet na 8 zajęć – 220 zł
 
Z kartami MultiSport i FitProfit oraz w systemie OkSystem zajęcia BEZ DOPŁAT!
 
Do zobaczenia na zajęciach!
Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.