Warsztaty Bachata Lead & Dips w WSC! Startujemy 26.10!

Kolejna świetna propozycja dla wszystkich Bachateros! bachataleads

Bachata Lead & Dips, to seria zajęć w formie warsztatów poświęcona technice prowadzenia w bachacie oraz poprawnych metodach wychyleń.

Zajęcia będą podzielona na dwie zasadnicze części:

Część I ‚Lead’
Uwagę będziemy zwracać na odpowiednie poruszanie się waszego ciała w bachacie, co bezpośrednio przełoży się także na prowadzenie i odpowiadanie na nie. Przygotujemy waszą ramę taneczną do każdej poprowadzalnej konfiguracji kroków a nogi poznają czym jest swoboda w bachacie. Opowiemy sobie w jaki sposób uzyskać od drugiej osoby dokładnie to co chcielibyśmy zatańczyć.

Część II ‚Dips’
Omówimy podstawy bezpiecznych sposobów podtrzymywania partnerki i na tej podstawie przejdziemy do bardziej skomplikowanych układów z wychyleniami w roli głównej. Zwrócimy uwagę na rolę każdego z partnerów w tańcu i przygotujemy wasze ciała na nadchodzące szaleństwa na parkiecie. Wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa i higieny tańca 🙂

Najważniejsze jednak, że z warsztatów mogą skorzystać osoby na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy znać krok podstawowy i obroty, oraz swobodnie czuć się już w bachacie. W planach mamy różne
konfiguracje elementów, w zależności od waszych umiejętności, więc i osoba zaawansowana pozna tajniki wszystkiego o czym wyżej wspomnieliśmy – będzie jedynie zwracała uwagę na inne rzeczy.

Warsztaty poprowadzi jeden z Waszych ulubionych bachatowych duetów – Kalina Kwiatkowska i Karol Lesica!

Kiedy: 26.10 (piątek)
Godz: 20:15
Gdzie: oczywiście Warsaw Salsa Club

Zapisy:
recepcja@warsawsalsaclub.pl

Cennik:
Pojedyncze wejście – 40zł
Karnet na 4 zajęcia – 130zł
Karnet na 8 wejść – 220zł

Posiadacze kart MultiSport(plus), FitProfit i OKsystem biorą udział w zajęciach bez dopłat.

Do zobaczenia na zajęciach!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.