Warsztaty Bachatowe z Moniką i Danielem!

Specjalnie dla Was zaprosilismy wyjątkową parę, która według nas zdecydowanie za rzadko prowadzi zajęcia w Warszawie i czas to zmienić ;) Daniel i Monika to jedna z bardziej rozpoznawalnych par bachatowych w Polsce oraz właściciele jednej z łódzkich szkół tańca. bachata-203

DANIEL Rojewski – Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, Warsaw Bachata Meer Up, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.

MONIKA Sęk-Rojewska – Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka z pasji tancerka i instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca latino dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele styli ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych instruktorek Bachaty w Polsce. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, delikatny i kobiecy.

PROGRAM WARSZTATÓW:
– Bachata Sensual
– Bachata New Combinations
– Bachata Fluid Moves
– Bachata Footwork&Bodymovement

Warsztaty będą się odbywać 02.03.2019 (sobota) w godzinach od 11:00 do 15:00

Warsztaty odbędą się w siedzibie Warsaw Salsa Club – ul. Nowowiejska 37b

Cennik:
90 pln – piersze 4 osoby
100 pln – kolejne 4 osoby
110 pln – pozostali

Jeśli posiadasz jedną z kart partnerskich akceptowanych przez WSC – pierwsza godzina odbicie kartą, a pozostałe trzy godziny to cena wyjściowa minus 20pln :)

Zapisy:
recepcja@warsawsalsaclub.pl
GWARANCJĄ ZAPISU jest dokonanie wpłaty za zajęcia w ciągu 3 dni od zapisu.

WPŁAT można dokonywać na recepcji szkoły tańca Warsaw Salsa Club lub przelewem.
Dane do przelewu:
AJK Aleksandra Kacprowicz Joanna Kacprowicz Spółka Cywilna 23 1140 2004 0000 3702 7771 6523
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, Warsztaty z Moniką i Danielem

Regulamin:
1. Warsztaty odbędą się w przypadku zapisania się minimum 10 osób (w przypadku braku zapisu minimalnej liczby osób zastrzegamy prawo odwołania zajęć z mailowym powiadomieniem 2 dni przed startem)
2. Nie przyjmujemy zwrotów, ale istnieje opcja zamiany osób na osobę tej samej płci. (Nalezy wysłać maila na recepcja@warsawsalsaclub.pl podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej w terminie 2 dni przed warsztatami)

Do zobaczenia na parkiecie! :D

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *