Warsztaty z Bachaty Dominikańskiej od podstaw – 18. Listopada

Niepowtarzalna okazja żeby poznać bliżej Bachatę Dominikańską! bachdom
To od niej wywodzą się wszystkie inne wersje typu Bachata Sensual, czy Fusion. Jak ją tańczyć, w jaki sposób interpretować instrumenty a nade wszystko, jak świetnie się bawić!

Chcesz się dowiedzieć skąd się to wzięło?

Zapraszamy Cię 18. listopada. Tam się dowiesz wszystkiego!

Zajęcia trwają od godz. 12.00 do 15.30 z dwiema krótkimi przerwami. Oczywiście w WSC :)
=================================
JACEK PERDUTA
Na pytanie „kim jesteś?” odpowiada: „Przede wszystkim wielkim pasjonatem i miłośnikiem kultury latynoamerykańskiej oraz prekursorem bachaty i Kizomby na Śląsku. Ponadto instruktorem tańców latynoamerykańskich, dyplomowanym nauczycielem tańca towarzyskiego i sportowego, właścicielem szkoły tańca…” Pomysłodawca i założyciel Salsopolis Group. Tańcem zajmuje się od ponad 2 dekad. Od tamtej pory nieustannie pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności w różnych szkołach tańca oraz uczestnicząc w licznych międzynarodowych kongresach tańca (m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Wrocławiu, Londynie, Paryżu…). Możliwość nauki od najlepszych instruktorów zaowocowała zdobyciem solidnej wiedzy o tańcach latyno-amerykańskich. W 2006 roku postanowił podzielić się swoją praktyką z innymi i zaczął zawodowo uczyć. Wtedy też dołączył do grona instruktorów szkoły tańca Salsa Bielsko. Wynikiem oraz naturalną konsekwencją jego pasji było założenie szkoły tańca Salsa Aji, a od 2014r. występuje także w roli organizatora największego festiwalu bachatowego w południowej Polsce Bachata Lovers Festival.

NATALIA HOŁOWNIA:
Taniec to jej największa miłość. Uważa, że pozwala on uwolnić się i wyrażać czyste emocje. Taniec wkroczył w jej życie już kiedy miała 6 lat. Zaczęła naukę od tańca ludowego, który trenowała przez blisko 8 lat. W szkole odkryła taniec towarzyski ćwicząc go przez 3 lata już szukała urozmaicenia, próbując swych sił w choreografii łącząc rytmy cha cha, mambo i gimnastyki artystycznej. Od początku wszystko w jej życiu skupiało się na ruchu i rozwijaniu innych zdolności artystycznych. Dzięki temu ma na swoim koncie umiejętności związane ze śpiewem i emisją głosu, zdobnictwem, jak również warsztat teatralny wieoczony licznymi występami na scenie. Szkoliła się u choreografa You Can Dance Briana van der Kusta. Uczestniczka krajowych i międzynarodowych festiwali zarówno bachatowych jak i kizombowych. Aktualnie jest członkiem międzynarodowej formacji tanecznej ALC Hug Dance Project. Natalia jest jednym z 16 certyfikowanych Basic Instructor 4STREATZ® w Polsce. Jest to doskonałe uzupełnienie jej pracy jako nauczycielki. Świadomość ludzkiego ciała daje jej odpowiednią siłę, szybkośd i precyzję, którą wykorzystuje w tańcu. Instruktor Kizomby, Bachaty i Salsy. Tańczy także Merengue, Afro House i Sembe.
=================================

Kiedy: 18. listopada

Godzina: 12:00 – 15:30

Gdzie: oczywiście Warsaw Salsa Club
Ile to kosztuje?

Udział w całym warsztacie 60 zł od osoby
Jeśli posiadasz karty Multisport lub FitProfit pierwsza część w ramach karty a za pozostałą część dopłacasz tylko 40 zł.

Zapisy na recepcja@warsawsalsaclub.pl

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.