Warsztaty Kizomba Level Up! Z Karoliną i Piotrkiem! Każdy piątek godz. 20:15

Kochani, przygotowaliśmy dla Was świetną możliwość przeniesienia Waszego tańca na jeszcze  black1wyższy poziom! Zapraszamy na wyjątkowy cykl warsztatów, który odbywać się będzie w każdy piątek września o 20.15. Zajęcia zróżnicowane tematycznie, na poziomie S-OPEN! Serdecznie zapraszamy!

Rozkład zajęć:

8.09 – KIZOMBA W PARACH – PYTANIA & ODPOWIEDZI – Uporządkuj swoją taneczna wiedzę i rozpocznij nowy sezon! Jesteśmy otwarci na wasze pytania i wątpliwości. Gładko przejdziemy przez podstawowe figury w Kizombie, żeby mieć jeszcze lepszą bazę do tworzenia bardziej skomplikowanych kombinacji.

15.09 – Ladies / Men GINGA – Pierwsza część zajęć z podziałem na grupy. Uczymy się techniki poruszania się, pracujemy nad świadomością ciała i charakterem w tańcu. Uczymy się krótkiej choreografii po to, żeby na koniec w parach zatańczyć razem poznane kroki.

29.09 – KIZOMBA MUSICALITY – Zajęcia skierowane na rozwijanie świadomości muzycznej. Słuchamy różnych utworów, rozpoznajemy style, uczymy się jak tworzyć klimat i tańczyć do muzyki.

Zajęcia poprowadzą kizombowi specjaliści – Karolina Bentyn – Budna i Piotrek Janusz!

Możesz zapisać się na jedne, dwa lub trzy warsztaty! Sam decydujesz co wybierasz!

Zapisy:

recpecja@warsawsalsaclub.pl

Cennik:

pojedyncze wejście – 35zł

karnet na 3 zajęcia – 90zł

Posiadacze kart Multisport Plus, Fitprofit i OK System – jedne zajęcia w ciągu dnia bez dopłat!

Do zobaczenia!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.