Warsztaty „Podnoszenia” z Jackiem Foltynem w Warsaw Salsa Club!

Rewelacyjne warsztaty dla wszystkich chcących przenieść swój taniec (niemal dosłownie!) na wyższy poziom!

warsztaty-jacek Na warsztatach skupimy się mocno nad pracą pomiędzy ,,podnoszącym” a „podnoszonym”. Warsztat będzie składać się z krótkiej rozgrzewki jak również zestawu ćwiczeń wzmacniających nasze ciało. Następnie przejdziemy do meritum czyli polatamy trochę w powietrzu. Warsztaty dla osób tańczących różne style taneczne. Poziom open.

Zajęcia poprowadzi wszechstronny tancerz i choreograf Jacek Foltyn. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w Domu Kultury Arsus w Ursusie, gdzie zaczął szkolić się pod okiem Jolanty Wdowczyk. W tym czasie poznał takie style jak Disco Dance, Disco Dance Freestyle oraz Hip Hop. Przełomem w jego życiu było spotkanie Karoliny Kroczak na warsztatach tańca współczesnego, która zaszczepiła w nim zamiłowanie do takich technik jak taniec współczesny, modern jazz . Idąc za ciosem trafił w 2011r. do grupy JazzOne w której doskonalił swój warsztat pod okiem Pawła Michno. W tym samym czasie uczęszczał regularnie na lekcje tańca klasycznego do Kamy Akucewicz, Wojciecha Warszawskiego oraz Bartosza Anczykowskiego. Z grupą JazzOne wystąpił na wielu turniejach rangi krajowej. Poszukując tego co jeszcze jest nieznane rozpoczął naukę modern jazzu, który jak twierdzi daje duże możliwości poszukiwania siebie i swojego ruchu. Tu największy wpływ na rozwój miała i ma Ksena Audrey z Harmonic Dance Studio w Paryżu. Pod jej nadzorem doskonalił swoje umiejętności w zakresie techniki modern jazz. Na co dzień Jacek nadal tańczy doskonaląc swoje umiejętności. W 2014 r. ukończył kurs instruktora tańca sportowego.

Kiedy: 12.01.2019 (sobota)
Godz: 12:00 – 14:00
Gdzie: oczywiście Warsaw Salsa Club

 

Cennik: Promocja – dla pierwszych 6 osób 50 pln (pierwsze 3 pary)
Kolejne 6 osób 60 pln
Pozostali 70 pln

Zapisy: recepcja@warsawsalsaclub.pl
Zapisy w parach damsko-męskich.
Zapisy są bardzo ważne ze względu na ograniczona liczbę miejsc na zajęciach!

WPŁATY:
W recepcji Szkoły tańca Warsaw Salsa Club.
Lub przelewem:
Konto: AJK Aleksandra Kacprowicz Joanna Kacprowicz Spółka Cywilna
23 1140 2004 0000 3702 7771 6523
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, Warsztaty z Jackiem
Wpłaty prosimy dokonać w przeciągu 3 dni od zapisu – w przypadku promocji decyduje data wpływu środków

Regulamin: – warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości 10 osób – nie przyjmujemy zwrotów – istnieje opcja zamiany osób na osobę tej samej płci (z mailowym powiadomieniem recepcji – podając imię i nazwisko osoby zastępującej – najpóźniej na 48h przed warsztatami) – w przypadku braku zapisu minimalnej grupy, WSC może odwołać warsztaty na 3 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.