West Coast Swing od podstaw z Wiktorią i Marcinem!

WestWest Coast Swing to taniec, który w zawrotnym tempie podbija parkiety na całym świecie. Narodzony na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych – Kalifornii, z korzeniami w bluesie i jazzie, cały czas ewoluuje, idzie z duchem czasu oraz czerpie garściami z innych stylów tanecznych, co pozwala każdemu odnaleźć w nim miejsce dla siebie.

Jego magia tkwi w dużej uniwersalności, pozwalającej partnerom na swobodną improwizację i świetną zabawę do szerokiego wachlarza gatunków muzycznych, takich jak pop, rnb, hip-hop, blues, muzyka akustyczna czy nawet do niektórych kawałków rockowych.

Wiktoria swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od baletu, jednak szybko to taniec towarzyski zaczął pochłaniać większość jej czasu. Posiada międzynarodową klasę taneczną ‚S’. Od wielu lat prowadzi zajęcia zarówno dla par, jak i solo. WCS trenowała w Warszawie, w Hamburgu oraz na eventach międzynarodowych. West Coast Swing skradł jej serce bezpowrotnie, szczególnie ze względu na swobodę i dowolność, jaką daje partnerce.

Marcin tańczy West Coast Swing intensywnie od trzech lat, uczył się i uczy w Polsce, na festiwalach europejskich oraz w kolebce tego tańca – Kalifornii. W WCS fascynują go możliwości tworzenia indywidualnego stylu oraz różnorodność emocji jakie towarzyszą parterom w zależności od muzyki. Tanecznie próbuje swoich sił również w tangu argentyńskim.

W każdy piątek
Godzina: 20:15 – 21:30
Gdzie: oczywiście w Warsaw Salsa Club :)

Zapisy
recepcja@warsawsalsaclub.pl

Cennik:
Pojedyncze wejście – 40 zł
Karnet na 4 zajęcia – 130 zł
Karnet na 8 zajęć – 220 zł

Posiadacze kart Multisport Plus, Fitprofit i Ok System – jedne zajęcia w ciągu dnia bez dopłat!

Do zobaczenia na zajęciach! :)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.