Wyjątkowy kurs Zouka – eSka na poziomie! [ZAPISY TYLKO DLA PANÓW I PAR]

Ola Tomek Zouk_preview

Eska na poziomie!  Chcemy akcentować bardziej indywidualny charakter zajęć oraz potańczyć z Wami, tak aby od razu doprecyzowywać szczegóły i poprawiać ewentualne niedociągnięcia. Jeżeli to wszystko brzmi jak zajęcia, których szukałeś/szukałaś i których Ci brakowało – to nie ma co się zastanawiać – piszemy do szkoły i zapisujemy się na Eskę na poziomie! Wychodząc naprzeciw prośbom, które do nas trafiały – startujemy z nową zoukową Eską! Chcemy, żeby grupa trzymała poziom i składała się z osób faktycznie średnio zaawansowanych – stąd też zapraszamy osoby, które ukończyły co najmniej poziom P3 i chcą na poważnie zabrać się do pracy ;) ! Będziemy także prosić o regularne uczestnictwo w zajęciach, tak aby pilnować proporcji i rozplanowywać postęp zajęć.Proponujemy Wam bardziej zamknięty charakter zajęć – nowe osoby dołączają dopiero po konsultacjach z nami, zaś po pierwszych kilku zajęciach będziemy informować Was indywidualnie, czy jest już to poziom S, czy jeszcze warto podszkolić podstawy (chociaż wszyscy wiemy, że zawsze warto!).

A co w programie?
1) Rozłożymy na części pierwsze podstawy – dopiero na solidnych fundamentach budujemy zaawansowane rzeczy.
2) Powtórzymy i rozpracujemy headmovement – popracujemy na prowadzeniem głowy, prawidłowym zmienianiem ciężaru, stabilnością w figurkach „z głową”.
3) Zrobimy kilka zajęć dedykowanych wyłącznie musicality.
4) Rozpracujemy prowadzenie i podążanie w zouku – czyli jak oddać napięcie, czym jest napięcie oraz co zrobić, żeby prowadzić/podążać lekko, ale wyczuwać prowadzenie/dawać jasne sygnały.
5) Poprowadzimy blok zajęć dedykowanych bodymovementowi.
6) Dodamy styling – w tym także dla partnerów!
7) Szczegóły programu będziemy ustalać z Wami – to są zajęcia, na które będziecie mieli realny wpływ, tak aby skupić się na kwestiach, które chcecie szlifować! Kto może zapisać się na kurs?

Zapraszamy osoby, które ukończyły poziom P3 i chcą intensywnie rozwijać się dalej w zouku, mają zacięcie do pracy nie tylko nad kolejnymi figurkami, ale też różnymi aspektami tańca oraz nastawiają się na regularne uczestnictwo w zajęciach.

Kurs poprowadzi – Ola Piotraszewska i Tomek Kobylarz

Start: 12.07 (czwartek)
Godzina: 20:15
Gdzie: oczywiście w Warsaw Salsa Club :)

Zapisz się na kurs: [ZAPISY TYLKO DLA PANÓW I PAR]
recepcja@warsawsalsaclub.pl

CENNIK
Pojedyncze wejście – 35 zł
Karnet na 4 zajęcia – 120 zł
Karnet na 8 zajęć – 200 zł

Z kartami MultiSport i FitProfit oraz w systemie OkSystem zajęcia BEZ DOPŁAT!

Studenci minus 15% przy zakupie karnetu na 4 lub 8 wejść!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.