Zouk P1 w jeden weekend!

Chcesz nauczyć się tańczyć?zouk p1_1200 x 628

Nie wiesz jak stawiać kroki w muzyce, a Twoje ciało wydaje Ci się być kawałkiem drewna, kiedy wchodzisz na parkiet? Pozwól nam to zmienić i wprowadzić Cię w podstawy zouka, a zobaczysz, że będziesz chcieć więcej

A jeśli słowo „zouk” jest Ci obce… Patrzysz na różne tańce i zastanawiasz się, skąd biorą się efektowne ruchy głową w bachacie, kizombie i salsie? Widzisz parę na parkiecie tańczącą zmysłowy, seksowny i przestrzenny taniec pełen przepięknie wyglądających figurek i wspaniale eksponujący partnerkę? Tak, najprawdopodobniej masz do czynienia właśnie z zoukiem!

W zouku każdy odkryje coś dla siebie – lubisz mocne rytmy i chcesz poćwiczyć bodymovement – R&B Zouk jest dla Ciebie, wolisz zamknąć oczy i odpłynąć przy melodyjnych kawałkach, w których rytm przypomina bicie serca – spodoba Ci się zouk w wersji lirycznej! A może coś wesołego, pełnego słonecznych rytmów? Zouk karaibski rozgrzeje nas w chłodniejsze wieczory!

Nie ma granic, nie ma utartych schematów, jest za to swobodna interpretacja oraz uniwersalna muzyka, która zagości na stałe na Waszych playlistach, bo zouka tańczymy także do popularnych, doskonale znanych kawałków.

Będzie coś dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z tańcem, jak i dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje podstawy zouka – jeden intensywny weekend, który może stać się początkiem fantastycznej pasji – po kursie można dołączyć do regularnych zajęć grupy początkującej w czwartki o 20:15

Kurs poprowadzą pasjonaci stylu: Magda Boguska i Mateusz Wróblewski

Kiedy:
-> 27-28.04.2019 (sob-ndz) w godzinach od 12:00 do 15:15
Zajęcia trwają 3h dziennie + krótka przerwa

Kurs odbędzie się w siedzibie Warsaw Salsa Club
-> ul. Nowowiejska 37b

Cennik:
-> 20pln za jedną godzinę zajęć, czyli 120pln za cały WEEKEND!

Jeśli posiadasz jedną z kart partnerskich (Multisport Plus, Fitprofit, OK System) – pierwsza godzina w danym dniu odbicie kartą, a dwie kolejne 40pln :)

Zapisy:
-> recepcja@warsawsalsaclub.pl

WPŁAT można dokonywać na recepcji szkoły tańca Warsaw Salsa Club lub przelewem.
Dane do przelewu:
AJK Aleksandra Kacprowicz Tomasz Włodarski Spółka Cywilna 20 1140 2004 0000 3402 7841 2020
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, Zouk P1 27-28.04

GWARANCJĄ ZAPISU jest dokonanie wpłaty za zajęcia w ciągu 3 dni od zapisu.

Regulamin:
1. Kurs obędzie w przypadku zapisania się minimum 10 osób (w przypadku braku zapisu minimalnej liczby osób zastrzegamy prawo odwołania zajęć z mailowym powiadomieniem 2 dni przed startem)
2. Nie przyjmujemy zwrotów, ale istnieje opcja zamiany osób na osobę tej samej płci. (Należy wysłać maila na recepcja@warsawsalsaclub.pl podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej w terminie 2 dni przed warsztatami)

Do zobaczenia na parkiecie! :D

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *