Zouk od podstaw z Olą i Mateuszem w WSC! Start: 07.11!

Zastanawiacie się skąd biorą się efektowne ruchy głową w bachacie, kizombie i salsie? Widzicie parę na parkiecie tańczącą zmysłowy, seksowny i przestrzenny taniec pełen przepięknie wyglądających figurek i wspaniale eksponujący partnerkę? Najprawdopodobniej macie do czynienia z zoukiem!Zouk-od-podstaw-info

W zouku każdy odkryje coś dla siebie – lubisz mocne rytmy i chcesz poćwiczyć bodymovement – R&B Zouk jest dla Ciebie, wolisz zamknąć oczy i odpłynąć przy melodyjnych kawałkach, w których rytm przypomina bicie serca – spodoba Ci się zouk w wersji lirycznej! A może coś wesołego, pełnego słonecznych rytmów – Zouk karaibski rozgrzeje nas w chłonniejsze wieczory.

Nie ma granic, nie ma utartych schematów, jest za to swobodna interpretacja oraz uniwersalna muzyka, która zagości na stałe na Waszych playlistach, bo zouka tańczymy także do popularnych, doskonale znanych kawałków.

Będzie dużo o świadomości ciała i przestrzeni, o prowadzeniu i podążaniu, bodymovemencie i pracy nad utrzymywaniem postawy tanecznej.

Zouk zachwyci nie tylko osoby tańczące, ale także te zupełnie początkujące.

Kurs poprowadzą pasjonaci stylu: Aleksandra Kowalczyk i Mateusz Wróblewski 🙂

Start: 07.11 (czwartek)
Godzina: 21:00 – 22:00
Gdzie: oczywiście w Warsaw Salsa Club :)

Zapisz się na kurs:
recepcja@warsawsalsaclub.pl

Cennik:
Pojedyncze wejście – 40zł
Karnet na 4 zajęcia – 130zł
Karnet na 8 wejść – 220zł

Z kartami MultiSport i FitProfit oraz w systemie OkSystem zajęcia BEZ DOPŁAT!

Zapraszamy do tańca !!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.