Aleksandra Kacprowicz

Przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu na kursie tańca towarzyskiego, która trwała kilka lat. Zawsze lubiłam sport więc potem przyszedł czas na inne pasje: pływanie i jeździectwo konne, ponieważ już wtedy nie mogła usiedzieć w jednym miejscu. 😉 W gimnazjum trafiłam do grupy choreograficznej Roberta Śliżewskiego, gdzie miałam możliwość poznania nowych technik, a wraz z zespołem przygotowywała się do pokazów. Po około roku musiałam przerwać treningi… W 2009 roku po dłuższej przerwie wróciłam do realizacji swojej pasji. To właśnie wtedy trafiłam na swoje pierwsze zajęcia salsy. Po około roku bardzo intensywnego uczestniczenia w kursach – również jako partner, zaczęłam realizować swoje marzenie. Zaczęłam uczyć tańca. Od tego czasu cały czas się rozwijam również w innych stylach m.in. cubanie, kizombie i bachacie, która stała się moją drugą miłością.

Taniec jest dla mnie czymś więcej niż tylko krokami. To możliwość wyrażenia, odkrycia siebie na nowo. Tańcząc samemu można rozwinąć skrzydła i dać się porwać emocjom, natomiast tańcząc z partnerem uczymy się rozmawiać bez słów. Miłości do tańca nie do się opisać. Tak właśnie jest w moim przypadku. Gdy wchodzę na parkiet wszystko wokół znika.

Dlatego można powiedzieć że : „Najgorszym błędem jaki może popełnić tancerz to myślenie, taniec trzeba czuć.

W Warsaw Salsa Club uczę salsy liniowej (on1), bachaty, prowadzę również zajęcia z izolacji i stylingu oraz realizuję projekty Ladies Show. Na każdych zajęciach jest dla mnie ważna równowaga. Jest dużo śmiechu ale również techniki. Oprócz umiejętności tanecznych staram się zarażać pasją, zabawą.

W zajęciach solowych jaki i podczas realizowanych projektów dziewczyny nabywają pewności siebie, dzięki czemu z każdym krokiem pokazują swoją pewność siebie, kobiecość oraz swój własny styl.

Moim największym osiągnięciem są ludzie mnie otaczający z którymi miałam możliwość pracować i przekazywać swoją wiedzę. Nagrodą i mobilizacją do rozwoju i tworzenia kolejnych projektów jesteście Wy, moi kursanci.

Spotkaj się ze mną na : grafik