Półtora roku temu pierwszy raz uczestniczył w zajęciach z bachaty i nie spodziewał się, że szybko stanie się ona pasją, która wywróci dotychczasowe życie do góry nogami. Regularne uczestnictwo w wielu zajęciach, projektach, festiwalach oraz treningi we własnym zakresie dały efekty i już w lipcu 2019 roku wystartował jego pierwszy kurs bachaty w Warsaw Salsa Club.

Nie zwalniając tempa dalej uczęszcza na różne zajęcia, bierze udział w projektach choreograficznych i stara się stale rozwijać. W grudniu 2019 roku miał premierę jego debiutancki pokaz przygotowany razem z trójką innych wykonawców. Uczestnik projektu Grupo Esencia Warsaw.

Do największych sukcesów można zaliczyć zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju bachatowym BailaMe! Bachata Social Cup 2019 oraz zwycięstwo w zawodach podczas zimowego wyjazdu The Meet Up Camp 2019.

Nauczając zwraca dużą uwagę na prawidłową technikę, dobre prowadzenie partnera, podążanie partnerki, kontakt z parze, płynność ruchów, muzykalność i jak najwięcej dobrej zabawy.

Spotkaj się ze mną na : grafik

Translate »