Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci

Uczymy również dzieci! Współpracujemy ze szkołami oraz przedszkolami, gdzie na terenie placówek nasi instruktorzy prowadzą zajęcia taneczne dla najmłodszych. Chcesz nawiązać z nami współpracę? Odezwij się do nas! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora tańca, posiadającego uprawnienia pozwalające na prowadzenie zajęć z dziećmi.

Jak wyglądają nasze lekcje tańca?

Zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała oraz rozciągania, aby przygotować się do dalszej pracy. Następnie przechodzimy do nauki kroków oraz choreografii tanecznej. Dzieci poznają różne style tańca np. taniec nowoczesny, towarzyski, balet. Podczas zajęć pracujemy nad utrzymaniem poprawnej postawy oraz poprawiamy jakość ruchu. Często wykorzystujemy też rozmaite rekwizyty np. chusty. Pod koniec lekcji zachęcamy dzieci do uruchomienia własnej kreatywności, prowadząc zabawy ruchowo-taneczne. Efekty pracy dzieci na zajęciach prezentujemy na występach odbywających się zarówno na terenie placówek szkolnych, jak i na zewnętrznych pokazach. Wybrane grupy taneczne biorą udział w konkursach.

Dzieci uczestniczą na zajęciach w grupach liczących od 10 do 20 osób, w zależności od wieku i poziomu zaawansowania. Czas trwania zajęć wynosi od 30 do 60 minut i dostosowany jest do wieku uczestników.

Pragniemy, aby dzieci rozwijały się w atmosferze pełnej dobrej zabawy i humoru! Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów są dla wszystkich dzieci, które chcą w nich uczestniczyć. Aby nasi najmłodsi kursanci czuli się komfortowo i swobodnie, zostają przydzieleni do grup tanecznych odpowiednich do ich wieku oraz umiejętności.

Masz pytania? Napisz do nas! Chętnie odpowiemy.